Najbezpieczniejsze foteliki samochodowe

foteliki samochodowe

Wybór najbezpieczniejszego fotelika samochodowego będzie jedną z najważniejszych decyzji zrobisz w ciągu swojego życia. Łatwość użytkowania, trwałość oraz fotelik oceny testów zderzeniowych powinny czynnikiem w procesie podejmowania decyzji.

 

Foteliki samochodowe  są produkowane przez ponad dwadzieścia firm. Najpopularniejszym z tych firm są Britax, Peg Perego, Graco, Evenflo, BabyTrend, 1. Bezpieczeństwo, Chicco, kompasu i Cosco. Ceny fotelików samochodowych są w przedziale od $ 50 do ponad 300 $ w zależności od producenta i zestawu funkcji. Należy pamiętać, że drogie nie zawsze znaczy lepsze. Niektóre z tańszych miejsc siedzących wykonane są równie dobrze jak te z najlepszych modeli.

Rzućmy okiem na niektóre z występujących w fotelikach standardowych funkcji:

1) 5 Punkt Szelki – Jest to najbardziej bezpieczny system pasów fotelik może mieć. Jeśli fotelik rozważają nie posiada pasy bezpieczeństwa 5 punktowe, radzę szukać gdzie indziej.
2) pochłaniający energię EPS liner – Większość nowych foteliki pochodzą z tego rodzaju wykładziny. Po uderzeniu, liniowy pianki wchłania i rozprowadza energię, która zmniejsza prawdopodobieństwo awarii siedzenia.
3) Zatrzask System – ZATRZASK stoi na niższe kotwice i uprzęże dla dzieci. Jest to prosty i bezpieczny system kotwiczenia Siedzenie, który jest wbudowany we wszystkich nowych samochodach.
4) Regulowane poziomy bezpieczeństwa – Pozwala to rodzicom, aby dostosować ustawienie fotela. Siedzisko może być ustawiony na odchylane lub w pozycji pionowej. Rozmieszczenie foteli zwykle zależy od wielkości i wieku dziecka.
5) Ograniczenia Waga – Waga Dziecko Zalecane jest zazwyczaj pomiędzy 5lbs i 40lbs.
6) Tylny licowa i przodem do kierunku jazdy – dziecięce foteliki samochodowe są zawsze wychodzą z tyłu. Zamienne fotele wychodzą z tyłu i do przodu. Booster fotele są zawsze przodem do kierunku jazdy.
7) Removable usztywniany tkaninach – wspaniała cecha mieć! Na pewno wyrzucić pokrywę do pralki kilka razy w ciągu życia foteliku samochodowym. Dzieci mają talent do bałaganu!

Teraz, gdy zrozumieć podstawowe cechy należy szukać w foteliku samochodowym, jego czas, aby zacząć robić swoje badania. Pamiętaj, Bezpieczeństwo dziecka jest na pierwszym miejscu, więc nie wybrać miejsce na drodze to wygląda! Większość foteliki są w wielu wzorach i kolorach. Jeśli nie można znaleźć taki, który odpowiada Twoim potrzebom, zawsze można kupić pokrywę na foteliki samochodowe. Jeszcze jedna wskazówka, nie oprzeć swoją decyzję wyłącznie na opinii użytkowników pisanych na stronach takich jak Amazon.com. Powinny one być używane tylko jako pomoc w procesie podejmowania decyzji. Jeśli szukasz zderzeniowych ocenie badanych, proponuję użyć Google do wyszukiwania terminu “Oceny samochodów Seat Crash Test”. Powodzenia i najlepsze życzenia dla Ciebie i Twoje dziecko!